viagra

Link Kısaltarak Para Kazanma

link kısaltarak para kazanma

Link Kısaltarak Para Kazanma

Link kısaltarak para kazanma dendiği zaman pek çok insanın aklına bu işin ne olduğuna ya da ne olabileceğine dair zihninde bazı şeyler betimlenecektir. Konuya başlamadan önce en merak edilen soruya cevap vermek istiyorum. Evet, link kısaltma sistemi ile para kazanmak mümkün.

Link Kısaltma Nedir?

Link kısaltma; uzun bağlantı adreslerine sahip web sitelerinin url adreslerini kısa url olarak biçimlendirmek olarak tanımlanabilir. Link kısaltma servisleri ise; uzun linklerimizi kısa linklere çevirmeye yarayan web uygulamalarıdır.

Link kısaltma servisleri reklamlı (ücretli) veya reklamsız (ücretsiz) olarak farklı şekillerde hizmet verebilirler. Örneğin Google’a ait link kısaltma servisi olan Goo.gl bağlantılarında herhangi bir reklam göstermemektedir ve ücretsizdir. Google hesabı olsun olmasın herkes Google’ın link kısaltma servisinden yararlanabilir. Ancak linklerin hem kalıcı olması hem de tıklama istatistiklerini görebilmek açısından Google hesabınızın bulunması gerekmektedir. Bc.vc ise site aracılığı ile kısalttığınız linklere tıklandığında, esas siteye geçiş sürecinde kullanıcılara reklam göstermektedir. Eğer bc.vc hesabı açarsanız bu gösterimlerden para kazanmanız mümkündür. Bc.vc gibi pek çok para kazandıran link servisi vardır. Ancak ben en eskilerden ve en güvenilirlerden olan bc.vc tercih ettim. Bu sitenin ödemelerle ilgili de bir problemi bulunmuyor.

Benim referansım üzerinden bc.vc üyesi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Nasıl Para Kazanırım? Ya da Kimler Para Kazanabilir?

Bilenler bilir; kurucusu olduğum bir Football Manager sitesi var. Bc.vc üye olduktan sonra sitede yama paylaştığım 1-2 makaleye bc.vc üzerinden link koydum. Uzun bir süre de kontrol etmeyip gelir düzeyini merak ettim. 2 ay sonra baktığımda iki linkten 7 dolar para kazanmıştım. Para çekme baremi 10 dolar olduğu için parayı henüz çekemedim. (Şirket her hafta Cuma günü 10 dolar baremini geçen ödemeleri gerçekleştiriyor.) Ancak şunu gördüm ki 1-2 link ile yaşadığım bu başarıyı link sayısı arttıkça bir haftada bile kazanabilirim. Yani hiçbirşey yapmadan sadece normal şartlar altında da gireceğim içerikleri girerek haftada 10 dolar kazanmak (yaklaşık 35-40 TL) hiç de fena sayılmaz. İleri aşamalarda bu gelir miktarı artacaktır da…

Eğer basit de olsa web siteniz varsa; sitenizi reklama da boğmak istemiyorsanız ve bolca link çıkışı kullanıyorsanız bu tarz link kısaltma sistemi ile para kazanma girişiminde bulunarak sitenizden para kazanabilirsiniz. Yaklaşık olarak 1000 tıklama 2.5$ veriyor. Hiç yoktan iyidir. Aşağıda paylaştığım görsele tıklayarak da üye olabilirsiniz. Bol kazançlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir