viagra

Google’dan Sertifikamı Aldım

google sertifika

Hikmetinden sual olunmaz arama motoru Google, innovatif faaliyetlerine bir yenilik daha ekleyerek bir süre önce Dijital Kitaplık adlı platformunu yayına açtı. Bu platformda Google kullanıcılarının sektörel gelişimlerine destek sağlamak için eğitimler sunmaktalar.

Google’ın Dijital Kitaplık üzerindeki son faaliyeti “Dijital Pazarlama” üzerine. 23 farklı temadan oluşan bir eğitim ile kullanıcılara web pazarlama faaliyetlerine dair video dersler sunuluyor ve konu kavrama testleri gerçekleştiriliyor. Kullanıcılar “arama motoru pazarlaması” (search engine marketing – SEM), “sosyal medya pazarlaması“, “elektronik posta pazarlaması” gibi konularda eğitim alıyorlar. Bu eğitimler ile Google, bir anlamda kendi müşterilerini eğiterek çalışma stiline uygun hale getirmeyi amaçlıyor.

dijital atölye eğitimleri

E-Ticaret

Bu girişimin altında tabi ki e-ticaret alanına yatırım söz konusu. Bu da yönlendirici güç olan Google’ın gelecekte Türkiye’de elektronik ticarette artış olacağını sezinleyerek bu alana yatırım yaptığınızı anlamamızı sağlıyor. Demek ki geleceğin getirisi “e-ticaret” içerisinde.

sertifika indirme

Sertifikanızı Alın

Bahsi geçen eğitimler Google’ın işbirliği yaptığı bazı kurumlarla da destekleniyor. Bu kurumlar içerisinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile İŞKUR‘da var. Sitedeki eğitimler sonucunda bu kurumların da destekleriyle hazırlanan bir sertifika için sınava giriyorsunuz. Sınavda başarılı olursanız aşağıdaki gibi bir sertifika sizlerin oluyor. Netice itibariyle Google’dan alınan bir sertifika…

google dijital pazarlama eğitimi
Sertifikanızı PDF olarak bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Bu bağlantıya tıklayarak sizler de eğitime katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir